O nás

Hana Vítková

Jmenuji se Hana Vítková, duchovním jménem Siri Bhajan Kaur.

Miluji pohyb, ale i klidné spočinutí v přírodě. S tichou úctou naslouchám stromům, rostlinám, skalám, horám, tichým potůčkům i divokým řekám. Naslouchám svému tělu, když s radostí přijímá hřejivé paprsky slunce, když mi tvář osvěžuje horský vánek nebo když z bezpečí úkrytu pozoruji bouřlivé projevy přírody. Naslouchám životním příběhům lidských bytostí. V poslední době mi na mysl přichází otázka: Kdo je žák a kdo učitel? Zážitky z těchto okamžiků jdou přímo k mému srdci a jsou slovy nevyjádřitelné.

Toto vše mohu prožívat díky Kundalini józe. Naučila mě naslouchat a nově mě učí přijímat. Přijímat svou malost a přijímat svou velikost. Přináší mi velkou radost a naplnění doprovázet ty, kteří kráčí cestou sebepoznání nebo podpořit hledání přesahu sama sebe. Čím mohu být přínosem pro celek?

Sunyé studie je mým malým přínosem do minicelku našeho regionu, našeho město, našich domovů…

Spolupracující lektoři

Veronika Šilarová

Veronika Damanpreet Kaur Šilarová žije kundaliní jógou a ájurvédou. Věří, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Je certifikovanou lektorkou kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a hatha jógy (RYT 200). Pomáhá lidem nalézat životní cestu, po které mohou sami kráčet, aby jim bylo dobře. Nabízí osobní konzultace a léčení Sat Nam Rasayan. Více na www.veronikasilarova.cz.

Komentáře jsou vypnuty.